BAS40-05/ZLR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS40-05/ZLR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BAS40-05/ZLR specifikacijos
Dalies numeris BAS40-05/ZLR Gamintojas N/A
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5592 pcs Duomenų lapas
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-236AB (SOT23) Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 120mA (DC)