SPC5634MF2MLQ80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5634MF2MLQ80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
SPC5634MF2MLQ80 specifikacijos
Dalies numeris SPC5634MF2MLQ80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5068 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 80MHz Serija MPC56xx Qorivva
RAM dydis 94K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.5MB (1.5M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935311091557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 80
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)