SPC5634MF2MMG80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5634MF2MMG80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 208BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
90 pcs
  • Pranešimas
SPC5634MF2MMG80 specifikacijos
Dalies numeris SPC5634MF2MMG80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4655 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 208-MAPBGA (17x17)
Greitis 80MHz Serija MPC56xx Qorivva
RAM dydis 94K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.5MB (1.5M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 208-BGA
Kiti vardai 935321731557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 80
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17)