SPC5634MF1MLQ80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5634MF1MLQ80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
SPC5634MF1MLQ80 specifikacijos
Dalies numeris SPC5634MF1MLQ80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6175 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 80MHz Serija MPC56xx Qorivva
RAM dydis 94K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.5MB (1.5M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935311667557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 80
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Duomenų keitikliai A/D 32x12b