SPC5633MF2MLQ60R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5633MF2MLQ60R
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SPC5633MF2MLQ60R specifikacijos
Dalies numeris SPC5633MF2MLQ60R Gamintojas N/A
apibūdinimas NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6736 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 60MHz Serija MPC56xx Qorivva
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935323288528 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 80
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)