SPC5632MF2MLQ60
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5632MF2MLQ60
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SPC5632MF2MLQ60 specifikacijos
Dalies numeris SPC5632MF2MLQ60 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4387 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 60MHz Serija MPC56xx Qorivva
RAM dydis 48K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 768KB (768K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TA)
I / O skaičius 80 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 768KB (768K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Duomenų keitikliai A/D 32x12b