SPC5517EAVLU66
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5517EAVLU66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SPC5517EAVLU66 specifikacijos
Dalies numeris SPC5517EAVLU66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 3279 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 176-LQFP (24x24)
Greitis 66MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 80K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.5MB (1.5M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 176-LQFP
Kiti vardai 935310059557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 137
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)