SPC5517EBMLQ66R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5517EBMLQ66R
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SPC5517EBMLQ66R specifikacijos
Dalies numeris SPC5517EBMLQ66R Gamintojas N/A
apibūdinimas NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3849 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 66MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 80K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.5MB (1.5M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935320243528 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 111
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Duomenų keitikliai A/D 40x12b