SPC5516SAMLU66
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5516SAMLU66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SPC5516SAMLU66 specifikacijos
Dalies numeris SPC5516SAMLU66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4126 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 176-LQFP (24x24)
Greitis 66MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 176-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 137 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 1MB (1M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Duomenų keitikliai A/D 40x12b