SPC5516EBMLQ66
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPC5516EBMLQ66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
SPC5516EBMLQ66 specifikacijos
Dalies numeris SPC5516EBMLQ66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4324 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 66MHz Serija MPC55xx Qorivva
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935321394557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 111
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)