SCF5250LAG100
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCF5250LAG100
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
SCF5250LAG100 specifikacijos
Dalies numeris SCF5250LAG100 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6355 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 100MHz Serija SCF52xx
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935319343557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 57
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 SCF52xx Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 144-LQFP (20x20)