SCF5249VF140
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCF5249VF140
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 160MAPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SCF5249VF140 specifikacijos
Dalies numeris SCF5249VF140 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5167 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-MAPBGA (15x15)
Greitis 140MHz Serija SCF52xx
RAM dydis 96K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė -
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 47 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 SCF52xx Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 160-MAPBGA (15x15) Duomenų keitikliai A/D 4x12b