SCF5249LAG133
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCF5249LAG133
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
SCF5249LAG133 specifikacijos
Dalies numeris SCF5249LAG133 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 3717 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 133MHz Serija MCF524x
RAM dydis 96K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935321253557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 34
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF524x Microcontroller IC 32-Bit 133MHz ROMless 144-LQFP (20x20)