MPXS2010VMM120
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPXS2010VMM120
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 257MAPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPXS2010VMM120 specifikacijos
Dalies numeris MPXS2010VMM120 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5818 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 257-MAPBGA (14x14)
Greitis 120MHz Serija PX
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 257-LFBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 257-MAPBGA (14x14)
Duomenų keitikliai A/D 32x12b Pagrindinis dydis 32-Bit
Pagrindinis procesorius e200z4d Ryšiai CANbus, LINbus, SPI, UART/USART
Bazinės dalies numeris MPXS2010
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPXV12DP
MPXV12DP
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC PRESSURE SENSOR 8-SOP
Sandelyje: 5199 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MPXV12GW6U
MPXV12GW6U
Gamintojai: N/A
Sandelyje: 5628 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MPXQW1K
MPXQW1K
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP FILM 1UF 10% 275VAC RADIAL