MPXS2005VLQ80
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPXS2005VLQ80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPXS2005VLQ80 specifikacijos
Dalies numeris MPXS2005VLQ80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4461 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 80MHz Serija PX
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 512KB (512K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
Duomenų keitikliai A/D 32x12b Pagrindinis dydis 32-Bit
Pagrindinis procesorius e200z4d Ryšiai CANbus, LINbus, SPI, UART/USART
Bazinės dalies numeris MPXS2005
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPXQW1K
MPXQW1K
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP FILM 1UF 10% 275VAC RADIAL