MPXS2010VLQ80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPXS2010VLQ80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPXS2010VLQ80 specifikacijos
Dalies numeris MPXS2010VLQ80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5416 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 80MHz Serija PX
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)