MPC745CVT350LE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC745CVT350LE
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC745CVT350LE specifikacijos
Dalies numeris MPC745CVT350LE Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5590 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 255-FCPBGA (21x21) Greitis 350MHz
Serija MPC7xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 255-BBGA, FCBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 255-FCPBGA (21x21)