MPC745BPX350LE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC745BPX350LE
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MPC745BPX350LE specifikacijos
Dalies numeris MPC745BPX350LE Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4503 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 255-FCPBGA (21x21) Greitis 350MHz
Serija MPC7xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 255-BBGA, FCBGA
Kiti vardai 935309528557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 255-FCPBGA (21x21) Pagrindinis procesorius PowerPC