MPC755BPX350LE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC755BPX350LE
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MPC755BPX350LE specifikacijos
Dalies numeris MPC755BPX350LE Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4912 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 360-FCPBGA (25x25) Greitis 350MHz
Kiti vardai 935316707557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 360-FCPBGA (25x25) Pagrindinis procesorius PowerPC