MPC7410VS450LE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC7410VS450LE
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC74XX 450MHZ 360FCCLGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
44 pcs
  • Pranešimas
MPC7410VS450LE specifikacijos
Dalies numeris MPC7410VS450LE Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC74XX 450MHZ 360FCCLGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1004 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 360-FCCLGA (25x25) Greitis 450MHz
Serija MPC74xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 360-CLGA, FCCLGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 450MHz 360-FCCLGA (25x25)