MPC5200CBV400
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5200CBV400
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MPC5200CBV400 specifikacijos
Dalies numeris MPC5200CBV400 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1923 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27) Greitis 400MHz
Serija MPC52xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR, SDRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 272-BBGA
Kiti vardai 935309839557 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas PowerPC G2_LE Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) Pagrindinis procesorius PowerPC G2_LE