MPC5200CBV266
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5200CBV266
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC52XX 266MHZ 272BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MPC5200CBV266 specifikacijos
Dalies numeris MPC5200CBV266 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC52XX 266MHZ 272BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5850 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27) Greitis 266MHz
Serija MPC52xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR, SDRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 272-BBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10/100 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas PowerPC G2_LE Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 266MHz 272-PBGA (27x27)