MPC5200VR400B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5200VR400B
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
  • Pranešimas
MPC5200VR400B specifikacijos
Dalies numeris MPC5200VR400B Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2319 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27) Greitis 400MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 272-BBGA
Kiti vardai 935313695557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas PowerPC e300 Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) Pagrindinis procesorius PowerPC e300