MC88915FN70R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC88915FN70R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DRIVER CLK PLL 70MHZ 28-PLCC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC88915FN70R2 specifikacijos
Dalies numeris MC88915FN70R2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DRIVER CLK PLL 70MHZ 28-PLCC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3984 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V Įveskite Clock Driver, Fanout Distribution, Multiplexer
Tiekėjo prietaisų paketas 28-PLCC (12.45x12.45) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 3:8 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-LCC (J-Lead) PLL Yes
Išvestis CMOS, TTL Kiti vardai MC88915FN70R2TR
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvestis TTL
Dažnumas - maks 70MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/Yes