MC88915FN55
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC88915FN55
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DRIVER CLK PLL 55MHZ 28-PLCC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC88915FN55 specifikacijos
Dalies numeris MC88915FN55 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DRIVER CLK PLL 55MHZ 28-PLCC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4717 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V Įveskite Clock Driver, Fanout Distribution, Multiplexer
Tiekėjo prietaisų paketas 28-PLCC (12.45x12.45) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 3:8 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-LCC (J-Lead) PLL Yes
Išvestis CMOS, TTL Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Įvestis TTL Dažnumas - maks 55MHz