MC88915TEI100R2
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
MC88915TEI100R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC88915TEI100R2
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC88915TEI100R2 specifikacijos
Dalies numeris MC88915TEI100R2 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5143 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V Įveskite PLL Clock Driver
Tiekėjo prietaisų paketas 28-PLCC (11.5x11.5) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 2:8 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-LCC (J-Lead) PLL Yes with Bypass
Išvestis CMOS, TTL Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Įvestis TTL Dažnumas - maks 100MHz