MC88915EI70
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
MC88915EI70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC88915EI70
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
Duomenų lapai: MC88915EI70.pdf
  • Pranešimas
MC88915EI70 specifikacijos
Dalies numeris MC88915EI70 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4789 pcs Duomenų lapas MC88915EI70.pdf
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V Įveskite PLL Clock Driver
Tiekėjo prietaisų paketas 28-PLCC (11.5x11.5) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 2:8 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-LCC (J-Lead) PLL Yes with Bypass
Išvestis CMOS, TTL Kiti vardai MC88915EI70IDT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis TTL
Dažnumas - maks 70MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/Yes