MC68LC302AF25CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68LC302AF25CT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 25MHZ 100LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
90 pcs
  • Pranešimas
MC68LC302AF25CT specifikacijos
Dalies numeris MC68LC302AF25CT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 25MHZ 100LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2573 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14) Greitis 25MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Kiti vardai 935313472557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 8/16-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 25MHz 100-LQFP (14x14) Pagrindinis procesorius M68000