MC68LC302AF16VCT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68LC302AF16VCT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Pranešimas
MC68LC302AF16VCT specifikacijos
Dalies numeris MC68LC302AF16VCT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3092 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14) Greitis 16MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Kiti vardai 935323964557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Išsamus aprašymas M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 16MHz 100-LQFP (14x14) Pagrindinis procesorius M68000