MC68LC302AF20VCT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68LC302AF20VCT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP
  • Pranešimas
MC68LC302AF20VCT specifikacijos
Dalies numeris MC68LC302AF20VCT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2344 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14) Greitis 20MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Kiti vardai 935309378557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Išsamus aprašymas M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 100-LQFP (14x14) Pagrindinis procesorius M68000