MC68040FE33V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68040FE33V
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 33MHZ 184CQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68040FE33V specifikacijos
Dalies numeris MC68040FE33V Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 33MHZ 184CQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4182 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 184-CQFP (31x31) Greitis 33MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 184-BCQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 33MHz 184-CQFP (31x31)