MC68040RC33V
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68040RC33V
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 33MHZ 182PGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68040RC33V specifikacijos
Dalies numeris MC68040RC33V Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 33MHZ 182PGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4624 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 182-PGA (47.24x47.24) Greitis 33MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 182-BEPGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 33MHz 182-PGA (47.24x47.24)