MC68030RC50C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68030RC50C
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 50MHZ 128PGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68030RC50C specifikacijos
Dalies numeris MC68030RC50C Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 50MHZ 128PGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4040 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 128-PGA (34.55x34.55) Greitis 50MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 128-BPGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 50MHz 128-PGA (34.55x34.55)