MC68030FE33C
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68030FE33C
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 33MHZ 132CQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68030FE33C specifikacijos
Dalies numeris MC68030FE33C Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 33MHZ 132CQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4010 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 132-CQFP (24x24) Greitis 33MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 132-BCQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 33MHz 132-CQFP (24x24)