MAC7121MAG40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAC7121MAG40
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 544KB FLASH 112LQFP
  • Pranešimas
MAC7121MAG40 specifikacijos
Dalies numeris MAC7121MAG40 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 3426 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 112-LQFP (20x20)
Greitis 40MHz Serija MAC7xxx
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 544KB (544K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 112-LQFP
Kiti vardai 935313416557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 85
EEPROM dydis 32K x 8 Išsamus aprašymas ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 544KB (544K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20)