MAC7111MAG40
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAC7111MAG40
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 544KB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
MAC7111MAG40 specifikacijos
Dalies numeris MAC7111MAG40 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 3087 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 40MHz Serija MAC7xxx
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 544KB (544K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935312611557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 112
EEPROM dydis 32K x 8 Išsamus aprašymas ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 544KB (544K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
Duomenų keitikliai A/D 16x8/10b Pagrindinis dydis 32-Bit
Pagrindinis procesorius ARM7® Ryšiai CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI
Bazinės dalies numeris MAC7111
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAC6C
MAC6C
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Sandelyje: 50139 pcs
parsisiųsti: MAC6C.pdf
RFQ
MAC6B
MAC6B
Gamintojai: APEM Inc.
Sandelyje: 57745 pcs
parsisiųsti: MAC6B.pdf
RFQ
MAC7111MAG50
MAC7111MAG50
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: 32-BIT MCU ARM7TDMI-S 512KB FL
parsisiųsti:
MAC8MG
MAC8MG
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC 600V 8A TO220AB