MAC7111MAG50
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAC7111MAG50
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas 32-BIT MCU ARM7TDMI-S 512KB FL
  • Pranešimas
MAC7111MAG50 specifikacijos
Dalies numeris MAC7111MAG50 Gamintojas N/A
apibūdinimas 32-BIT MCU ARM7TDMI-S 512KB FL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3030 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 50MHz Serija MAC7xxx
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 544KB (544K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935320949557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 112
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM dydis 32K x 8
Išsamus aprašymas ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 544KB (544K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Duomenų keitikliai A/D 16x8/10b
Pagrindinis dydis 32-Bit Pagrindinis procesorius ARM7®
Ryšiai CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAC8DG
MAC8DG
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TRIAC 400V 8A TO220AB