DSP56321VL200R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSP56321VL200R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DSP56321VL200R2 specifikacijos
Dalies numeris DSP56321VL200R2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4910 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.60V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Serija DSP56K/Symphony Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 196-BGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TJ)
On-Chip RAM 576kB Neleistra atmintis ROM (576 B)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja Host Interface, SSI, SCI
Laikrodis 200MHz Bazinės dalies numeris DSP56321