DSP56321VF200
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSP56321VF200
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
126 pcs
  • Pranešimas
DSP56321VF200 specifikacijos
Dalies numeris DSP56321VF200 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1535 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.60V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Serija DSP56K/Symphony Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 196-BGA Kiti vardai 935316503557
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TJ) On-Chip RAM 576kB
Neleistra atmintis ROM (576 B) Montavimo tipas Surface Mount
Sąsaja Host Interface, SSI, SCI Laikrodis 200MHz