DSP56321VF200R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSP56321VF200R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DSP56321VF200R2 specifikacijos
Dalies numeris DSP56321VF200R2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5351 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.60V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Serija DSP56K/Symphony Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 196-BGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TJ)
On-Chip RAM 576kB Neleistra atmintis ROM (576 B)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Laikrodis 200MHz Bazinės dalies numeris DSP56321