NTPAA2R2LD6A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA2R2LD6A0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTPAA2R2LD6A0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM
Duomenų lapai: 1.NTPAA2R2LD6A0.pdf2.NTPAA2R2LD6A0.pdf3.NTPAA2R2LD6A0.pdf
  • Pranešimas
NTPAA2R2LD6A0 specifikacijos
Dalies numeris NTPAA2R2LD6A0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5827 pcs Duomenų lapas 1.NTPAA2R2LD6A0.pdf2.NTPAA2R2LD6A0.pdf3.NTPAA2R2LD6A0.pdf
Tolerancija ±15% Serija NTPAA
R25 ° C 2.2 Ohms Pakuotė Tape & Box (TB)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Skersmuo 0.394" (10mm)
Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 2.2 Ohms ±15% 3.7A 0.394" (10mm) Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 3.7A