NTPA9160LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA9160LBMB0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTPA9160LBMB0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas ICL 16 OHM 15% 1.4A 9MM
Duomenų lapai: 1.NTPA9160LBMB0.pdf2.NTPA9160LBMB0.pdf
  • Pranešimas
NTPA9160LBMB0 specifikacijos
Dalies numeris NTPA9160LBMB0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas ICL 16 OHM 15% 1.4A 9MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5675 pcs Duomenų lapas 1.NTPA9160LBMB0.pdf2.NTPA9160LBMB0.pdf
Tolerancija ±15% Serija NTPA9
R25 ° C 16 Ohms Pakuotė Bulk
Kiti vardai 490-3958 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Skersmuo 0.354" (9.0mm) Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 16 Ohms ±15% 1.4A 0.354" (9.0mm)
Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 1.4A