NTPAA8R2LD6A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA8R2LD6A0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTPAA8R2LD6A0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas ICL 8.2 OHM 15% 2A 10MM
Duomenų lapai: 1.NTPAA8R2LD6A0.pdf2.NTPAA8R2LD6A0.pdf3.NTPAA8R2LD6A0.pdf
  • Pranešimas
NTPAA8R2LD6A0 specifikacijos
Dalies numeris NTPAA8R2LD6A0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas ICL 8.2 OHM 15% 2A 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5748 pcs Duomenų lapas 1.NTPAA8R2LD6A0.pdf2.NTPAA8R2LD6A0.pdf3.NTPAA8R2LD6A0.pdf
Tolerancija ±15% Serija NTPAA
R25 ° C 8.2 Ohms Pakuotė Tape & Box (TB)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Skersmuo 0.394" (10mm)
Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 8.2 Ohms ±15% 2A 0.394" (10mm) Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 2A