NTPA7220LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA7220LBMB0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTPA7220LBMB0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas ICL 22 OHM 15% 1A 7MM
Duomenų lapai: 1.NTPA7220LBMB0.pdf2.NTPA7220LBMB0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NTPA7220LBMB0 specifikacijos
Dalies numeris NTPA7220LBMB0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas ICL 22 OHM 15% 1A 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293692 pcs Duomenų lapas 1.NTPA7220LBMB0.pdf2.NTPA7220LBMB0.pdf
Tolerancija ±15% Serija NTPA7
R25 ° C 22 Ohms Pakuotė Bulk
Kiti vardai 490-3962 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Skersmuo 0.276" (7mm) Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 22 Ohms ±15% 1A 0.276" (7mm)
Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 1A Patvirtinimai -