NTPA5220LBMB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTPA5220LBMB0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM
Duomenų lapai: NTPA5220LBMB0.pdf
  • Pranešimas
NTPA5220LBMB0 specifikacijos
Dalies numeris NTPA5220LBMB0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4952 pcs Duomenų lapas NTPA5220LBMB0.pdf
Tolerancija ±15% Serija NTPA5
R25 ° C 22 Ohms Pakuotė Bulk
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Skersmuo 0.197" (5mm)
Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 22 Ohms ±15% 2.5A 0.197" (5mm) Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 2.5A