NTP85N03RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP85N03RG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTP85N03RG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 28V 85A TO220AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
NTP85N03RG specifikacijos
Dalies numeris NTP85N03RG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 28V 85A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5497 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.8 mOhm @ 40A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 80W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai NTP85N03RGOS
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2150pF @ 24V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 29nC @ 4.5V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 28V
Išsamus aprašymas N-Channel 28V 85A (Tc) 80W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 85A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NTP85N03
NTP85N03
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 28V 85A TO220AB