NFM41CC222R2A3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM41CC222R2A3L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM41CC222R2A3L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 1806
Duomenų lapai: 1.NFM41CC222R2A3L.pdf2.NFM41CC222R2A3L.pdf3.NFM41CC222R2A3L.pdf
  • Pranešimas
NFM41CC222R2A3L specifikacijos
Dalies numeris NFM41CC222R2A3L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 1806 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija -20%, +50%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, NFM41
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-11852-2
NFM41CC222R2A3L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.047" (1.20mm) Išsamus aprašymas 2200pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 300 mOhm 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
DC rezistorius (DCR) (maks.) 300 mOhm Dabartinis 300mA
Talpa 2200pF