NFM41PC155B1E3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM41PC155B1E3L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM41PC155B1E3L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1.5UF 25V 1806
Duomenų lapai: 1.NFM41PC155B1E3L.pdf2.NFM41PC155B1E3L.pdf
  • Pranešimas
NFM41PC155B1E3L specifikacijos
Dalies numeris NFM41PC155B1E3L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1.5UF 25V 1806 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114079 pcs Duomenų lapas 1.NFM41PC155B1E3L.pdf2.NFM41PC155B1E3L.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -20%, +50%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, NFM41
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-6986-2
NFM41PC155B1E3L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.047" (1.20mm) Išsamus aprašymas 1.5µF Feed Through Capacitor 25V 6A 9 mOhm 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
DC rezistorius (DCR) (maks.) 9 mOhm Dabartinis 6A
Talpa 1.5µF