NFM3DPC223R1H3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM3DPC223R1H3L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM3DPC223R1H3L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1205
Duomenų lapai: 1.NFM3DPC223R1H3L.pdf2.NFM3DPC223R1H3L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NFM3DPC223R1H3L specifikacijos
Dalies numeris NFM3DPC223R1H3L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1205 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 167789 pcs Duomenų lapas 1.NFM3DPC223R1H3L.pdf2.NFM3DPC223R1H3L.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija -20%, +50%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm) Serija EMIFIL®, NFM3
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-6985-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.035" (0.90mm) Išsamus aprašymas 0.022µF Feed Through Capacitor 50V 2A 50 mOhm 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
DC rezistorius (DCR) (maks.) 50 mOhm Dabartinis 2A
Talpa 0.022µF