LQP03TN2N7BZ2D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN2N7BZ2D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQP03TN2N7BZ2D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7NH 500MA 200 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQP03TN2N7BZ2D.pdf2.LQP03TN2N7BZ2D.pdf
  • Pranešimas
LQP03TN2N7BZ2D specifikacijos
Dalies numeris LQP03TN2N7BZ2D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.7NH 500MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3458733 pcs Duomenų lapas 1.LQP03TN2N7BZ2D.pdf2.LQP03TN2N7BZ2D.pdf
Įveskite Thin Film Tolerancija ±0.1nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 (0603 Metric) Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ekranavimas - Serija LQP03
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 14 @ 500MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 490-16634-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Non-Magnetic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 500MHz
Induktyvumas 2.7nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.013" (0.33mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 10GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.7nH Thin Film Inductor 500mA 200 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC rezistorius (DCR) 200 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas -